UPDATE Nike Air Max 90 Ultra « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

UPDATE Nike Air Max 90 Ultra

UPDATE Nike Air Max 90 Ultra

19.02.2017 09:47

Nebolo to dávno, kedy sa v Nike pohrali s nestárnucou siluetou renomovaného autora – Tinker Hatfield, a vylepšili ju tak o dosť kľúčové prvky. Popravde, v skutočnosti z nej autori skôr ubrali než pridali. Netreba sa však mračiť. My veľmi dobre vieme, kde je pes zakopaný, pričom ho teraz len vylovíme pravdepodobne dakde z hlbín.

Tak či onak, nové Nike Air Max 90 Ultra s dvoječkou na konci autori nazvali ako ikony, ale reinventnuté. Skonštruoali ich v dvoch strihoch – pre dámy a pánov, v exkluzívnych nafarbeniach, aké sme ešte nevideli a čo je super, tak sú v Rooftope ready pre svetlejšie zajtrajšky. A verte neverte, tieto boty sú skutočne vytvorené pre svetlé zajtrajšky, lebo sú ešte viac odľahčené ako tradičné objemné Nike Air Max 90. Takže minimálne ide o svetlé zajtrajšky pre vaše chodidlá a možno aj váš osobný štýl. Sneakers sú pestrofarebné, plné energie, zachovávajúc tak pôvodnú myšlienku flexibilnej pouličnej obuvy s dodaním primeranej nadsádzky.

Pamätníci možno spomínajú na starý promo slogan značky K CERO, takzvané Oži v koži”. V našom prípade to však neplatí, ale čo je isté, je garantovaná nepremokavosť zabezpečená neprešívaným nylónovým zvrškom, jemným, ohybným, odolným nielen voči vode, ale aj rôznym jemným mikroklimatickým zmenám. Tak akurát na prechod zo zimných tenisiek na tie jarné/letné.

Čo je špeficiké prevažne na pánskych modeloch, je ich dvojtonálne prevedenie. V celku ide o slušné spestrenie štandartných Air Max 90. Ačkoliv to vychádza z nami obľubovaného štandartu, absolútne sa nedivíme tomu faktu. Ide predsa o UPDATE, nie? Toto dvojfarebné prevedenie zavítalo v tak trocha bojovej tématike, konrétne s farbami s prívlastkom „Militia Green“. Táto farba pozostáva z olivovonaladeného zvršku omočenom (obrazne povedané) v sivej, pričom z bublinky žiary taká „Poison Green“.

Naopak, dámske modely sa trocha vyšmrncli, hoci sedia na tmavom základe. Ten však nebije, lebo hlavičky z Nike perfektne namiešali dodatočnú paletu nafarbení, zakomponovanú v neprešívaných materiáloch tak, aby dokonale zapadla. V doprovode s neutrálnou Cool Grey a príznačnou Total Crimson si prosto ide vibrantne, podobne ako celková konštrukcia tenisiek. Výsledok? Rázne sneakers zosobňujúce párty a výkonnosť zároveň, určené pre dámy a bezpodmienečný komfort pre chodidlá. 

Nike Air Max 90 Ultra 2.0 SI vo farbách Cool Grey/Black/Total Crimson a Nike Air Max 90 2.0 SE vo farbách Militia Green ponúka aj Rooftop, v slušných veľkostiach, pre oboje pohlavia.

*zdroj foto: nikeofficial, sneakerfreaker

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • LEGALIZACE #57

    Ďalšie vydanie magazínu Legalizace prináša množstvo zaujímavých článkov a rozhovorov na t (čítáť ďalej)

  • Novinka - Aqua Color Brush

    Nové fixky AQUA COLOR BRUSH sú fixky na vodnej báze, ktoré zapôsobia najmä intenzívnym farebn (čítáť ďalej)

  • NOVINKA- GROG RUFF STUFF PAINT

    Dlho očakávaná Ruff Stuff Paint farba, nová náplň od Grog. 120 ml pigmentovanej mimoriadne trv (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2020