TOP dámsky PACK novembra « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

TOP dámsky PACK novembra

TOP dámsky PACK novembra

29.11.2015 17:29

Tenisky pre dámy niesu len o presýtene žiarivých farbách. Normy na štýl - toto je ženské a toto mužské, idú cez zimu bokom. November ponúkol po FRESH pastelovom lete čosi tmavšie a predsa unikátne. Preto nie je dôvod zlostiť sa nad vybočením z trendu zachovania ženskosti. Pozrime sa na dámske sneakers aj z toho opačného súdka – zjednotené pod názvom Burnt Metal Pack.

Baby spájať s metalurgiou?! Dosť odvážny krok zo strany Nike. Super je, že nikto nikoho neposiela do rudných baní, ale všetko rieši cez umenie. Air Max 1 a Air Huarache ako plátno, a kombo námornickej tmavej/squadron modrej ako farby nanesené na týchto ikonických siluetách. Netreba vyberať z milión odtieňov svetlej, dodávať modelom rôzne trblietky a kvetinkové vzory. Duo unáša viac do hĺbky, inšpiruje sa industriálnym dizajnom a tématicky sadne aj do sezóny. Máme tu tmavé Nike Lunar Force 1 Sneakerboot, zimné Nike Air Huarache Utility alebo tohtoročný TOP – Nike Air Max 95 Sneakerboot. Z toho vyplýva, že pack vôbec nezaostáva, ba naopak, otvára dámam nové možnosti. Či už s cieľom vynikať na ulici alebo pripísať si ďalšiu luxusnú novinku do sneakers zbierky.

Vo farbách nerastných surovín, skombinované s rôznymi prvkami modrej, tieto sneakers ťažko nájsť pri baníckej činnosti. Farbou pripomínajúcou z časti antracit alebo hematit by zapadli niekde hlboko v zemi, no stačí jeden klik a lovu zdar - dámske Nike Air Max 1 Premium alebo Nike Air Huarache Premium po novom má aj Rooftop!

*zdroj foto: sneakerfreaker.com 

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • LEGALIZACE #57

    Ďalšie vydanie magazínu Legalizace prináša množstvo zaujímavých článkov a rozhovorov na t (čítáť ďalej)

  • Novinka - Aqua Color Brush

    Nové fixky AQUA COLOR BRUSH sú fixky na vodnej báze, ktoré zapôsobia najmä intenzívnym farebn (čítáť ďalej)

  • NOVINKA- GROG RUFF STUFF PAINT

    Dlho očakávaná Ruff Stuff Paint farba, nová náplň od Grog. 120 ml pigmentovanej mimoriadne trv (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2020