Report: Graffiti workshop Level 1 « Graffiti jam reports | Rooftop Graffiti Portál

Report: Graffiti workshop Level 1

Report: Graffiti workshop Level 1

19.12.2014 13:01

Prvá séria Graffiti workshopov na SOŠ Samuela Jurkoviča v Ružinove je za nami. Mladší účastníci (5 - 7 rokov) sa učili správne kombinovať farby vo fill-ine a backgrounde, zoznámili sa s vlastnosťami akrylových fixiek Molotow a technikami vyfarbovania a krytia vrstiev. Starší účastníci (20 – 22 rokov) už určité skúsenosti so skečovaním mali, tak sme pri nich kládli dôraz na tvar písma (symetria, štýl, čitateľnosť a pod.). Vychádzali sme z "učebnice graffiti" Graffiti School, ktorú má na svedomí nemecký writer Jeroo.

Počas workshopu nás prekvapil progress jedného mladšieho účastníka, ktorý v pomyslenom merítku preskočil 5 rokov učenia, aj vďaka poctivému tréningu – domácemu skečovaniu. Výsledkom aktivity všetkých "učňov" boli okrem ich nadšenia  aj slušné pieces (zatiaľ len) na papieroch.

Ak by ste sa mali chuť zúčastniť pokračovania graffiti workshopov, napíšte nám na graffitiworkshop1@gmail.com. Najbližšie termíny na Level 2 sú 5.1., 12.1., 19.1 a 26.1.2015 na SOŠ Samuela Jurkoviča v Ružinove v Bratislave.

späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • LEGALIZACE #57

    Ďalšie vydanie magazínu Legalizace prináša množstvo zaujímavých článkov a rozhovorov na t (čítáť ďalej)

  • Novinka - Aqua Color Brush

    Nové fixky AQUA COLOR BRUSH sú fixky na vodnej báze, ktoré zapôsobia najmä intenzívnym farebn (čítáť ďalej)

  • NOVINKA- GROG RUFF STUFF PAINT

    Dlho očakávaná Ruff Stuff Paint farba, nová náplň od Grog. 120 ml pigmentovanej mimoriadne trv (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2020