Košík 0€

Ako reklamovať?

Reklamačný poriadok

Vrátený tovar, Reklamovaný tovar, prípadne tovar ktorý chcete vymeniť a bol zakúpený na www.rooftop.sk nám zašlite poštou alebo kuriérskou službou na nasledovnú adresu:

  • ROOF TOP, s.r.o.

  • Stavbárska 38

  • 821 07 Bratislava

Posielajte obyčajne, nie na dobierku!

Pridajte vyplnený formulár ktorý nájdete na stiahnutie TU!.

Alebo pribaľte list, kde napíšte Vaše údaje a telefónne číslo na ktorom Vás budeme môcť kontaktovať spolu so stručným popisom závady, alebo závad Vami reklamovaného tovaru, prípadne dôvodom výmeny, či vrátenia.


Reklamácie

Vaša reklamácia bude spracovaná ihneď po doručení a bude vybavená do 30 dní od jej doručenia, o priebehu reklamačného konania budete informovaní. Poskytneme Vám mailom reklamačný protokol.


Výmena tovaru

Tovar doručený na výmenu spracujeme ihneď po jeho doručení a to buď vymenením, alebo vrátením peňazí, podľa Vášho výberu riešenia. Nevzťahuje sa na ňu 30 dňová lehota.

Tovar musí byť nepoužívaný a nepoškodený, v opačnom prípade bude zaslaný späť zákazníkovi bez možnosti vrátenia peňazí.


Vrátenie tovaru

Všetok tovar zakúpený na Rooftop.sk môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru. Následné ihneď vykonáme riešenie podľa Vášho výberu.

Tovar musí byť nepoužívaný a nepoškodený, v opačnom prípade bude zaslaný späť zákazníkovi bez možnosti vrátenia peňazí.


Ak nás chcete o reklamácii, výmene alebo vráteniu tovaru informovať ešte pred odoslaním, prípadne máte iné otázky môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 918 623 516 alebo mailom na kontakt@rooftop.sk.

Mohlo by ťa zaujímať

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky, vyplňte prosím formulár: